O Firmie

Misja

Misją Electronic Service jest dostarczanie klientom indywidulanym oraz firmom najwyższej jakości usług z zakresu napraw produktów elektroniki powszechnego użytku.
Swoją misje realizujemy na terenie makroregionu świętokrzyskiego oraz w uzasadnionych wypadkach na terenie całej Polski.
Wykonując naprawy zwracamy szczególną uwagę na:

  • rzetelność wykonywanych usług
  • minimalizację kosztów pośrednich przy realizacji zleceń
  • zoptymalizowany czas naprawy
  • pełną satysfakcję klientów z naprawy i obsługi zlecenia

Historia

Electronic Service powstał 29.02.1984 r.
Założycielem firmy był inż. Bolesław Kubicki, którego wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie napraw elektronicznego sprzętu pomiarowego było podwalinami początków profesjonalnego serwisu. Specjalnością Electronic Service w tamtych latach była naprawa zegarków elektronicznych, kalkulatorów, przestrajania odbiorników telewizyjnych pochodzących z importu oraz dostosowywania telewizorów produkcji krajowej i radzieckiej do odbioru systemu PAL/SECAM.

Pierwsza siedziba firmy była na Osiedlu Świętokrzyskim w Kielcach.
W 1988 r. firma zmienia lokal przenosząc go na ul. Sienkiewicza 42 w Kielcach.

W 1990 r. Electronic Service wygrywa konkurs ofert zorganizowany przez Urząd Miasta Kielce i ponownie zmienia lokalizację na ul. Mickiewicza 10 w Kielcach – w którym jest do dnia dzisiejszego.

W 1992 r. nawiązujemy współpracę z firmą Sony i od marca 1993 r. zostajemy jej pierwszym autoryzowanym serwisem i punktem sprzedaży towarów SONY w makroregionie świętokrzyskim.

W 1994 r. podpisana zostaje umowa serwisowa z firmą GRUNDIG, JVC, GOLD STAR.

W 1995 r. firma GOLD STAR zmienia nazwę na LG oraz podpisany zostaje kontrakt z firmą AIWA.

W kolejnych latach uzyskujemy autoryzacje firm: THOMSON , SHARP , TOSHIBA, NORDMENDE, KENSTAR, LENCO, FINLUX.

Od 2006 r. ściśle współpracujemy z firmą Quadra-Net z Poznania, która jest największym operatorem sieciowych rozwiązń serwisowych w branży elektronicznej w Polsce.